Nám SNP, Zvolen
Slovakia

+421 905 639 560
cyklozvolen@gmail.com

Memoriál vdp. Jána Laktiša

Kategória:
Iné bežecké podujatia
Dátum:
21. september 2019 11:00

P R O P O Z Í C I E  20. ročníka

Memoriál vdp. Jána Laktiša

 

USPORIADATEĽ: Občianske združenie Telovýchovná Jednota družstevník Sklabiná v spolupráci s obcou Sklabiná 
 
TERMÍN A MIESTO:  21. september  2019 (sobota)  v Sklabinej


Trať:
 dospelí: Sklabiná–Nová Ves–Obeckov- Sklabiná

Dĺžka: dospelí: 10 km (Meraná oceľovým pásmom)

Povrch: hlavný pretek asfalt, detský pretek tráva




PRIHLÁŠKY A REGISTRÁCIA: Prihlásiť sa môžete elektronicky do 17. 9. 2019 na behzvolen.sk

(pre hlavný pretek, hobby pretek a nordic walking) po uvedenom termíne štartovné 5 eur
 
ŠTARTOVNÉ:  Hlavný pretek  10 000 m  -  štartovné  5 eur
                        Nordic Walking 5 000 m  –  štartovné  5 eur
                        Detské kategórie   - ZDARMA

                       Veková kategória 60r. a viac, zľava na štartovnom 50%

 

V CENE ŠTARTOVNÉHO JE:  tričko, občerstvenie,  časomiera a účastnícka medaila pre všetkých pretekárov súťažiacich vo všetkých kategóriách.

Detské kategórie budú ocenené účastníckou medailou a sladkosťou.
 

ČASOMIERA: Cyklo Zvolen OZ ul. 1.mája 106/28 Zvolen

 

PREZENTÁCIA: min. 20 min. pred štartom svojej kategórie na futbalovom ihrisku v Sklabinej, kde je štart aj cieľ pretekov.
 
KATEGÓRIE A PROGRAM:

DETI: ŠTART: 9:30 

Kategórie: SLNIEČKO: vek 1,2,3 roky    100 m

                 MOTÝLIK:   vek 4,5,6 rokov  200 m

                 ŠKOLÁCI  1.stupeň  ZŠ         400 m

                 ŠKOLÁCI  2.stupeň  ZŠ         800 m



 

DOSPELÝ: ŠTART: 11:00 – hlavný pretek – 10 000m, Nordic Walking – 5000 m

Kategórie:   Muži 18 - 39 rokov (rok nar. 2001 -1980) M – A

                   Muži 40 - 49 roční (rok nar. 1979 -1970) M – B

                   Muži 50 - 59 roční (rok nar. 1969 a 1960) M – C

                   Muži 60 a viacroční (rok nar. 1959 a skôr) M – D

                  Ženy 18-39 rokov (rok nar. 2001 -1980) Ž – E

                  Ženy 40-49 a viacročné (rok nar. 1979 –a skôr) Ž - F

Nordic Walking – 5500 m: Muži 18 a viac rokov

                                         Ženy 18 a viac rokov
 

 POVRCH: asfalt

VYHODNOTENIE:  deti po dobehnutí cca. 10:30, hlavná kategória cca. 12:30-13:00 hod.

CENY: Prví traja v každej kategórií hlavného pretek  a prví traja v nordic walking.
          Prví traja v detských kategóriách rozdelení na  chlapcov a dievčatá.

OBČERSTVENIE: Na trati v Novej Vsi (4 km) a v Obeckove (8km), od 13:00 guláš a pohostenie

ŠATNE A TOALETY:        V priestoroch tribúny
 
TECHNICKÉ PODMIENKY: Účastník štartuje na vlastné nebezpečenstvo podľa pravidiel atletiky ako súhlas sa považuje zaplatenie štartovného. Hlavný pretek, hobby pretek a nordic walking sa uskutoční bez obmedzenia premávky. Usporiadateľ nie je zodpovedný za škody na zdraví a majetku vzniknuté usporiadaním preteku. Pretekári sú povinní dodržiavať pokyny usporiadateľov a polície.                                           
 

 Rozhodca : Cyril Talán

Organizácia: Dana Havrilová +421 908 527 535, Jozef Kucej  +421 907 435 297

 
 

Zoznam účastníkov

Molnár Frantisel (1)
21. september 2019 - 11:00
Renata Bolfova (1)
21. september 2019 - 11:00
Andrea Prepelicová (1)
21. september 2019 - 11:00
Katarína Priadková (1)
21. september 2019 - 11:00
Lucia Keťková (1)
21. september 2019 - 11:00
Erika Valcicakova (1)
21. september 2019 - 11:00
Dominik Markoš (1)
21. september 2019 - 11:00
Ladislav Péter (1)
21. september 2019 - 11:00
Mária Péterová (1)
21. september 2019 - 11:00
Johan (1)
21. september 2019 - 11:00
Jarmila Ďalogová (1)
21. september 2019 - 11:00
Zuzana Páleníková (1)
21. september 2019 - 11:00
Halaj Marián (1)
21. september 2019 - 11:00
Franíková Soňa (1)
21. september 2019 - 11:00
Zdenka Uličná (1)
21. september 2019 - 11:00
Gabriel Grosschmidt (1)
21. september 2019 - 11:00
Roman Šlúch (1)
21. september 2019 - 11:00
Andrea Ferencová (1)
21. september 2019 - 11:00
Martin Bodnar (1)
21. september 2019 - 11:00
Jaroslav Kubányi (1)
21. september 2019 - 11:00
Silvia Kubányiová (1)
21. september 2019 - 11:00
Iveta Furáková (1)
21. september 2019 - 11:00
Laura Petroc (1)
21. september 2019 - 11:00
Veronika Nagyová (1)
21. september 2019 - 11:00
Iveta Prachárová (1)
21. september 2019 - 11:00
Stanislav Vrbický (1)
21. september 2019 - 11:00
Miroslav Šuran (1)
21. september 2019 - 11:00
Marcel Bodnár (1)
21. september 2019 - 11:00
Katarína Gášpárová (1)
21. september 2019 - 11:00
Zuzana Šupova (1)
21. september 2019 - 11:00
Marek Kunštár (1)
21. september 2019 - 11:00
Ludovít Béres (1)
21. september 2019 - 11:00
Robert Antolík (1)
21. september 2019 - 11:00
Erika Máťušová (1)
21. september 2019 - 11:00
Ján Môcik (1)
21. september 2019 - 11:00
Janka Bečkeiová (1)
21. september 2019 - 11:00
Jana Nedbalová (1)
21. september 2019 - 11:00
Miroslav Nedbal (1)
21. september 2019 - 11:00
Ivan Kredatus (1)
21. september 2019 - 11:00
Radek Šály (1)
21. september 2019 - 11:00
Ondrej Bartko (1)
21. september 2019 - 11:00
Lubomir (1)
21. september 2019 - 11:00
Katarína Strmeňová (1)
21. september 2019 - 11:00
Ľubomír Hudec (1)
21. september 2019 - 11:00
Martin Hudec (1)
21. september 2019 - 11:00
Tamarka Hudecová (1)
21. september 2019 - 11:00
JÁNOS CZELE (1)
21. september 2019 - 11:00
Ágnes Czele (1)
21. september 2019 - 11:00
Bartus Ferenc (1)
21. september 2019 - 11:00
Kamil Papp (1)
21. september 2019 - 11:00
Henrieta Zaťková (1)
21. september 2019 - 11:00
Miriam Václaviková (1)
21. september 2019 - 11:00
Peter Pálenkáš (1)
21. september 2019 - 11:00
Mária Szabová (1)
21. september 2019 - 11:00
Karol Baculík (1)
21. september 2019 - 11:00
Štefan Lieskovský (1)
21. september 2019 - 11:00
Laura Šárová (1)
21. september 2019 - 11:00
Andrea Gyerpálová (1)
21. september 2019 - 11:00
Ladislav Gyerpál (1)
21. september 2019 - 11:00
Zuzana Krčíková (1)
21. september 2019 - 11:00
Miroslav Krištof (1)
21. september 2019 - 11:00
Lukáš Krištof (1)
21. september 2019 - 11:00
Blanka Karabová (1)
21. september 2019 - 11:00
Miroslav Straka (1)
21. september 2019 - 11:00
Diana Grexová (1)
21. september 2019 - 11:00
Miroslav Haninec (1)
21. september 2019 - 11:00
Robert Berky (1)
21. september 2019 - 11:00
Jaroslav Strmý (1)
21. september 2019 - 11:00
Jana Havrilova (1)
21. september 2019 - 11:00
Peter Kypta (1)
21. september 2019 - 11:00
Zuzana Schieberová (1)
21. september 2019 - 11:00
Pavol Liptak (1)
21. september 2019 - 11:00
Michal Králik (1)
21. september 2019 - 11:00
Nora Šillíková (1)
21. september 2019 - 11:00
Jánvári András (1)
21. september 2019 - 11:00

Powered by iCagenda